Про компанію

Лінії з виробництва пелет, прес-гранулятор для комбікорму та інша техніка за цінами виробника!

Хочете побудувати успішний бізнес? Ми пропонуємо вам унікальну можливість виробляти надзвичайно затребувану продукцію - паливні пелети з відходів виробництва. Їх давно і успішно використовують майже всі країни Європи.

Компанія Гранулятори України - один з небагатьох виробників грануляторів ОГМ і ліній гранулювання необхідних для виробництва пелет, яка сама їх використовує та має власне виробництво пелет. Ми працюємо на ринку вже 5 років. За нашими плечима десятки вдало виконаних проектів різної складності від установки обладнання на приватних фермерських господарствах, до повного облаштування великих промислових комплексів.

Ми пропонуємо вам гранулятор ОГМ 1,5, гранулятор ОГМ 0,8 та лінії гранулювання ОГМ. Вони є універсальними. Сировиною для переробки може служити:

❖ відходи деревообробки: тріска, тирса, стружка.

❖ лузга насіння сільськогосподарських культур: гречка, соняшник, просо.

❖ курячий послід (з вологістю, що не перевищує 10%)

❖ солома, очерет.

Дані моделі також можуть використовуватися для виробництва комбікормів із зерен пшениці, жита, кукурудзи, інших зернових культур.

Лінії по виробництву пелет нашого виробництва в залежності від моделі та типу сировини здатні виробляти від 0,3 до 4 тонн готового продукту на годину.

Компанія Гранулятори України також пропонує:

Комплектуючі до гранулятору ОГМ 1,5: корпус гранулятора, кришки корпусу, передні панелі корпусу, платформи, муфти, трубчастий вал, гайки планшайби, плити, метелики гранулятора, хомути кріплення матриці, задні втулки, шайби притиральні, задні стакани, гайки трубчастого вала, регулювання роликів, власники роликів, капелюхи гранулятора, нижній вал, шестерня, середній вал, шестерня середнього вала, шестірня планшайби і інші деталі.

Комплектуючі до ліній гранулювання ОГМ: бункер-накопичувач лінії, циклон, система циклонів, охолоджувач, норія лінії, дозатор гранулятора, ворошитель, змішувач і інші комплектуючі.

Чому компанія Гранулятори України?

✔ Ціни від виробника: ми гарантуємо вам реальну вартість обладнання;

✔ Монтаж «під ключ»: наші фахівці професійно і швидко виконають установку і наладку ліній по виробництву паливних брикетів і комбікормів. Ми готові виїхати в будь-яку точку України;

✔ Гарантійне та післягарантійне обслуговування. Ми є виробником пелет, тому краще наших спеціалістів здійснити налагодження обладнання або його ремонт не зможе ніхто!

✔ Прямі поставки по Україні, в країни СНД і Європи. Географія нашої діяльності не обмежується Україною, хоча ми здійснюємо поставки в Харків, Дніпропетровськ, Львів, Івано-Франківськ, Житомир, Луганськ, Донецьк та інші міста. Ми також багато років успішно поставляємо свої товари в країни СНД і Європи.

Гранулятор ОГМ 1,5 і ОГМ 0,8, а також комплексні лінії гранулювання ОГМ - це чудове бізнес рішення, яке повністю окупитися лише за рік!

Компанія також надає в продаж: електродвигуни і мотори-редуктори.

Більш детальну інформацію ви можете дізнатися у нашого менеджера за контактними номерами телефону: +38 (097) 071-00-22,+38 (063) 356-00-22, +38 (095) 502-21-33. Він з радістю відповість на всі питання, що цікавлять вас.

Ми завжди раді новим клієнтам. Купуйте якісне обладнання у кращих!

 
 

Пошук по сайту

Шукати

Контакти

Гранулятор ОГМ 1,5, гранулятор ОГМ 0,8, лінії з виробництва пеллет - Гранулятори України
(основний офіс)

03049, Україна, Київська, Київ, вул. Юліуса Фучика, будинок 15
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Ідентифікатор сторінки
Ідентифікатор сторінки:
1234

Пошук
 
 

Закрити
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create