Ми раді запропонувати Вам гранулятори ОГМ-1,5 та ОГМ-0,8 (будь-які комплектуючі до грануляторів ОГМ-1,5, ОГМ-0,8), які здатні виробляти гранули (паливні пелети) з будь-якої сировини – тирси, торфу, різного лушпиння (в т.ч. лушпиння соняшника, рису, гречки), очерету, соломи та ін.

Також гранулятори ОГМ-1,5, ОГМ-0,8 здатні виробляти комбікорми з будь-яких інгредієнтів, які можуть бути згранульовані (у тому числі відсіви будь-яких злакових культур – пшениці, жита, вівса, кукурудзи та ін.).

Звертаємо Вашу увагу на те, що при виборі гранулятора треба розуміти, що сам по собі гранулятор працювати не може, оскільки для повноцінного процесу гранулювання необхідні специфічні системи бункерування (Бункер-накопичувач лінії гранулювання ОГМ-1,5), рівномірної подачі сировини в гранулятор (Дозатор гранулятора ОГМ-1,5), змішування з водою або паром (Змішувач (перегрібач) гранулятора ОГМ-1,5), підбору готової гранули (Норія (ковшовий транспортер)), системи охолодження та відсіву (Охолоджувач лінії гранулювання ОГМ-1,5) та пневмосистеми подачі сировини в бункер-накопичувач, відведення крихти й аспірації (Система циклонів лінії гранулювання ОГМ-1,5).

Всі вищенаведені вузли та агрегати разом складають повноцінну ЛІНІЮ гранулювання (Лінія гранулювання ОГМ-1,5).

 ПРОСИМО ЗВЕРНУТИ УВАГУ НА ТЕ, ЩО МИ ПРОПОНУЄМО

НОВУ  ЛІНІЮ ГРАНУЛЮВАННЯ ОГМ-1,5

  Також звертаємо Вашу увагу на те, що деякі види сировини, такі як тирса, тріски, солома, очерет і т.д., можуть мати вологість більшу, ніж необхідна для процесу гранулювання. У такому випадку Вам додатково буде необхідно використовувати лінію сушки.

Ми маємо можливість запропонувати Вам лінії сушки барабанного типу АВМ-0,65 і АВМ-1,5 продуктивністю, в залежності від обраного типу сировини і початкової вологості, від 0,8 до 2,5т, та аеродинамічну сушку СА-1000 продуктивністю, в залежності від обраного типу сировини і початкової вологості, близько 1т.