Сьогодні ринок переповнений спеціалізованим обладнанням для виробництва пелет. Про пелети, як про альтернативний вид палива, заговорили кілька років тому і з тих пір вони у всіх на слуху. Дізнайтеся про те, як заробляти гроші на їх виробництві і яке обладнання для цього вибирати.

Процес гранулювання може здійснюватися як на окремих агрегатах - грануляторах ОГМ, так і на цілих комплексах - лініях гранулювання пелет. Саме про них і піде сьогодні мова.

У залежності від вихідної сировини такі лінії здатні виробляти як паливні брикети, так і пресовані комбікорми. У першому випадку використовують деревну стружку, солому, лушпиння соняшника і навіть курячий послід. У другому - злакові культури: пшеницю, жито, просо та інші.

Потужність цього обладнання залежить від моделі і в середньому кожна модель здатна виробляти від 1 до 6 тонн пелет на годину.

Сам процес гранулювання досить простий. Простіше кажучи, це процес стиснення розсипної сировини в циліндричні гранули (пелети). Такі гранули мають невелику вагу, не самозапалюються і їх легко перевозити. А у випадку з комбимкормами, вони ще й зберігають більшість корисних мікроелементів, які втрачаються при інших видах обробки.

Отже, розглянемо процес гранулювання детальніше

У комплектацію ліній по виробництву паливних брикетів і комбікормів входить прес-гранулятор з вертикальною кільцевою обертальною матрицею. Створення гранул здійснюється шляхом їх видавлювання через спеціальні формуюючі отвори. Діаметр пелет залежить від розміру отворів матриці. Довжина відміряється на виході спеціальним ножем.

Вбудована в лінію система підігріву дозволяє значно знизити втрати готового продукту під час обробки. Також вона захищає гранули від утворення конденсату.

Процес виготовлення пелет закріплюється продувом гарячого повітря, який знищує всі можливі шкідливі бактерії.

Останнім етапом є процес охолодження. Він допомагає надати гранулам додаткову твердість і та запобігти розклеюванню. Якщо мова йде про комбікорм, то за охолодженням ще слідують етапи подрібнення і просіювання.

Де купити лінії по виробництву пелет?

Звичайно ж, краще купувати обладнання у виробника, і ми маємо одного такого на прикметі - компанія «Гранулятори України» займається виготовленням ліній гранулювання ОГМ, а також їх установкою «під ключ» у всіх регіонах України.

У чому переваги обладнання даної компанії?

- не вимагає тривалої підготовки для запуску системи;

- при несправності або зношуванні будь-якої деталі можна легко і швидко її замінити;

- робота на лінії не вимагає спеціалізованих знань. Вся система автоматизована.

Більш детально про умови співпраці з компанією «Гранулятори України» ви можете дізнатися за контактними номерами телефонів: +38 (097) 071-00-22, +38 (095) 502-21-33.