Обладнання для гранулювання соломи від виробника!

Переробка відходів з будь-якого виробництва — неоціненна перевага! Безвідходне виробництво набуло популярності в країнах Європи й далеко поза її межами. Обробляти й утилізувати навчилися навіть сміття. В Україні до такий технологій ще звикають. Але є значний прогрес у переробці з відходів молотіння зерна.

Солому почали переробляти на тверде паливо у зв'язку з постійним ростом цін на газ і пошуком альтернативи. Люди стали заміняти дорогі газові котли на більш економні твердопаливні. З'явилася потреба у ширшому виробництві брикетів та палет для спалювання і вироблення тепла. Переробка соломи в гранули для опалення приміщень — це спосіб заощадити ваші кошти та опалити домівку без величезних витрат.

Найширшого використання гранулятори кормів набули у сільському господарстві. Вони застосовуються для різних потреб: гранулювання соломи, сіна та інших відходів. Солома — незамінна річ для годування тварин, підстилки та переробки на твердопаливні продукти. Україна дуже давно відома вирощуванням зернових культур. Тому матеріалу для переробки цілком вдосталь. З тонни зерна виходить 400 кг соломи.

Це чудовий спосіб використання відходів і наближення стандартів до європейський. Є два види вироблення гранул: для промислового використання та побутові за європейськими стандартами. Відповідно цей бізнес має шанс на експорт товару, адже є затребуваним. Великим плюсом виготовлення брикету та пелетів з соломи є те, що вона при спалювання є нешкідливою і цілком безпечною.

Солома добре піддається гранулюванню. І гранулятор для виробництва пелет, не єдиний пристрій який вам знадобиться. Якщо ви вже вирішили, що будете будувати свій бізнес навколо гранулювання соломи, тоді ви маєте знати, що грануляція це тільки один з перших етапів. В нашому інтернет-магазині ви знайдете потрібне обладнання для гранулювання соломи: гранулятор, змішувач, дозатор, соломорізку, сушарку для тирси.

Дуже поширена думка, ніби в глянуратор можна кидати все що заманеться, і на виході ми отримаємо гранули. Це популярна помилка серед початківців у цій справі. Найпровальніша ідея — це створення змішаного типу твердопалення. Треба зазначити, що навіть солома різного сорту гранулюється по різному. При обробці має бути потрібний рівень вологості та спеціальна температура.

Компанія Гранулятори України не тільки забезпечить вас необхідним обладнанням, а й надасть консультацію як це зробити правильно. Наша компанія - один з небагатьох виробників грануляторів ОГМ і ліній гранулювання необхідних для виробництва пелет, яка сама їх використовує та має власне виробництво пелет. Перевагою співпраці з нами є наш практичний досвід та ціни від виробника.

Географія нашої діяльності не обмежується Україною, хоча ми здійснюємо поставки в Харків, Дніпропетровськ, Львів, Івано-Франківськ, Житомир, Луганськ, Донецьк та інші міста. Ми також багато років успішно поставляємо свої товари в країни СНД і Європи.

Започатковуйте та розвивайте свій бізнес разом з нашим обладнанням, і він точно буде успішним довгі роки! За детальною інформацією звертайтеся за вказаним на сайті контактним телефоном.