Лінія гранулювання ОГМ 1,5: принцип дії та характеристика

Лінія гранулювання ОГМ 1,5 призначена для гранулювання сухих кормів, деревної тирси, торфу, подрібнених солом та інших сипучих матеріалів. Продуктивність такого обладнання залежить від матеріалу, що гранулюється і обраної матриці.

Гранулювання проводиться з метою отримання гранул з деревної тирси, торфу, соломи, тобто висококалорійного палива. Гранули дозволяють ефективно використовувати транспортні засоби та складські приміщення, а також гранульовані корми краще зберігають каротин.

Гранулятор ОГМ 1,5 являє собою комплекс складових частин, які виконують певні самостійні функції і об'єднані в загальну технологічну лінію. Він складається з самого гранулятора, який об'єднує прес, змішувач і шнековий дозатор; бункера накопичувача; охолоджувача-сортувальника; пневмосистеми відводу крихти і охолодження; циклону транспортування сировини; циклону-вентилятора подачі; норії; системи подачі води; електрошафи.

Робота такого обладнання починається з транспортування сировини в бункер, звідки вона подається дозатором в змішувач та зволожується водою або парою до вологості, необхідної для гранулювання, і інтенсивно перемішується мішалкою.

У камері пресування сировина затягується між обертовими матрицями і пресуючими частинами та продавлюється в радіальні отвори матриць, де під дією великого тиску відбувається формування гранул.

Видавлені з отворів гранули потрапляють на нерухомий ніж, обламуються та падають вниз, де через рукав кожуха виводяться з преса.

Гранули, що виходять з пресів, мають високу температуру і неміцні, тому вони транспортуються ковшовим транспортером в охолоджувач. Тут через шар гранул вентилятором циклону всмоктується повітря, яке охолоджує гранули та одночасно відсмоктується частина негранульованої сировини в бункер. У процесі охолодження вологість гранул зменшується за рахунок випаровування вологи, в результаті чого вони набувають необхідну твердість, вологість і температуру.

З охолоджувальної колонки, у міру її наповнення, гранули поступають на сортування, де відбувається відділення кондиційних гранул від крихти. Гранули виводяться через вивантажувальну горловину, а крихта відсмоктується в циклон і далі направляється разом з сировиною на повторне пресування.

Компанія «Гранулятори України» пропонує купити гранулятор для комбікорму за доступною ціною та з гарантією!
Ми забезпечимо вас якісним обладнанням, надамо консультацію та гарантійне/післягарантійне обслуговування.

Наша компанія - один з небагатьох виробників грануляторів ОГМ і ліній гранулювання, необхідних для виробництва пелет, яка сама їх використовує та має власне виробництво пелет.

Географія нашої діяльності не обмежується Україною, ми також поставляємо свої товари в країни СНД і Європи.

Започатковуйте та розвивайте свій бізнес разом з нашим обладнанням!

За детальною інформацією звертайтеся за вказаним на сайті контактним телефоном.