Обладнання для виробництва деревних гранул: робимо правильний вибір

Виробництво деревних гранул або пелет на сьогодні - це не просто економно, але й вигідно. Тверде біопаливо набрало популярності з багатьох причин: по-перше, збільшення ціни на газ, відповідно, багато людей переходять на дешевший вид палива; по-друге, екологічність продукції, адже пелети виготовляють з природних відходів. По-третє, технологія їх виготовлення досить проста, завдяки спеціальному обладнанню. Однак таке обладнання буває кількох видів. Розглянемо види грануляторів.

1. Гранулятор з плоскою матрицею. Плоска матриця - це плоский металевий диск, який виготовляється з якісної сталі. Діаметр матриці може становити від 100 мм до 1250 мм, товщина - від 20 мм до 100 мм. Особливе значення надають саме матеріалу, з якого виготовляється така матриця - сталі. Вона повинна мати підвищену зносостійкість.

Якщо говорити про продуктивність гранулятора, то вона безпосередньо залежить від діаметра матриці. Чим більший діаметр сталевого диска, тим більше сировини за годину він може переробити.

2. Гранулятор з круглою матрицею. Такий тип матриці має діаметр до 550 мм. Металевий диск в цьому випадку виготовляють з нержавіючої зносостійкої сталі. Гранулятори такого типу застосовують на території СНД для виготовлення комбікормів.

3. Комбінований вид гранулятора поєднує у собі два вищезгаданих, однак він не є поширеним в країнах СНД.

Сировина для гранулювання.

Пелети бувають двох видів: для побутового та промислового використання. Перший тип - це дорожчі у виробництві гранули. Їх виготовляють з хвойних порід дерева. Такі пелети мають діаметр 6 мм. Вони популярні у Європі. Другий тип застосовують для промислових печей та топок.

Найчастіше в якості сировини застосовують відходи сільського господарства, деревину, зернові, лушпиння соняшника.

Для ефективнішої роботи застосовують лінії гранулювання. Лінія гранулювання призначена для гранулювання деревини, торфу, сухих кормів, соломи та інших матеріалів. Лінії гранулювання використовують у сільскогосподарській промисловості та для виготовлення пелет у великих кількостях.

Наша компанія пропонує Вам широкий асортимент продукції для гранулювання пелет та комбікормів, а також пропонуємо Вам лінію гранулювання ОГМ 1,5, обладнання для сушки тирси та запчастини до подібного обладнання. Усе обладнання, яке ми реалізуємо, є надійним, також ми надаємо гарантійне та післягарантійне обслуговування. У нас Ви можете придбати гранулятори за доступними цінами від виробника. До того ж ми реалізуємо обладнання не лише по Україні, але й в країнах СНД та Європи.

Тому якщо Ви бажаєте розпочати бізнес з виробництва паливних пелет або комбікормів - наша компанія Вам допоможе!