Обладнання для виробництва пелет з тирси: все, що потрібно знати

Якщо ви новачок у сфері виробництва пелет, тоді ця стаття стане для вас ключем до успіху! Якщо ви вже не перший рік цим займаєтеся, тоді ця стаття тільки вдосконалить ваші вміння! Отже, спершу потрібно дізнатися, що ж взагалі дають пелети з тирси і для чого вони потрібні. 

Пелети з тирси являють собою невеличкі за розмірами гранули, які мають циліндричну форму і є однаковими між собою за параметрами. Це дуже вигідний спосіб для опалення, одна з можливостей дешевого замінника газу, дров чи вугілля. Пелети є екологічно чистим продуктом, що сприяє збереженню навколишнього середовища і здоров'я людей. Ще однією важливою перевагою є те, що пелети виготовляються із залишків деревини, тобто завдяки їм відбувається колосальна економія природних ресурсів. Пелети з тирси мають високу здатність до утворення тепла, потрібна невелика кількість для того, щоб обігріти кімнату. Також вони зазнають суттєвих змін під час переробки, що запобігає великим викидам золи на поверхню.

Тепер варто визначити, яке обладнання для виробництва пелет з тирси підійде для вас. Загалом воно поділяється лише на два основних типи.

1. Устаткування з плоскою матрищею.

2. Устаткування з кільцевою матрицею.

Почнімо з обладнання з плоскою матрицею. Воно являє собою апарат, виготовлений зі сталі, діаметр якої становить не більше 1,25 метра, а товщина може бути від двох до десяти сантиметрів. Далі робота проходить таким чином: залишки деревини повинні переробитися у спеціальній пресувальній камері. Вона облаштована таким чином, що на її дні закріплюється плоска матриця, яка розташовується на двох роликах, завдяки яким рухається. Під час цього руху деревина проходить крізь диск матриці. Такий вид обладнання підійде для виробництв з невеликими потребами та нерегулярною роботою. За годину ви отримаєте до 150-200 кілограмів готового продукту.

Щодо устаткування з кільцевою матрицею, то його принцип роботи є таким: апарат також виготовлений зі сталі, яка має 45-55 одиниць твердості за таблицею Роквела. Всередині камери на осі закріплюються спеціальні пресові вальці, які затискають сировину між собою та поверхнею матриці. Після цього деревина стискається між стінкою кільця та роликом, а далі виходить вже у вигляді гранул. Такий вид обладнання є ідеальним для масштабних виробництв, тому що у нього значно вища продуктивність, яка сягає від 500 до 3000 кілограмів гранул за годину.

Придбати обладнання для виробництва пелет з тирси за вигідною ціною ви можете у нашому інтернет-магазині. В каталозі ви знайдете широкий асортимент відповідного устаткування і зможете придбати його за лояльними цінами. Там же представлені детальні характеристики продукції.