Лінія по виробництву пелет - обладнання для прибуткового виробництва

Останнім часом пелети впевнено займають лідируючі позиції на ринку. Адже цей матеріал, порівняно з іншими ресурсами, є набагато безпечнішим, якіснішим, екологічно чистішим та виготовлений без особливих затрат з природних матеріалів. Щоб налагодити виробництво пелет обладнання вартість якого має найнижчі цінові показники і найвищі рівні потужності, виготовляє компанія "Гранулятори України". Ми хочемо детальніше розповісти Вам про пелети та їхнє виготовлення, аби якнайповніше зрозуміти всі особливості такого виробництва.

Загалом пелети являють собою циліндричні гранулки однакових розмірів, основою яких є тільки природні ресурси, часто залишки від них, що дає можливість бути впевненим у безпечності продукції. Розглянемо детальніше головні "інгредієнти", з яких виготовляються пелети:

1. Першою групою є пелети, які легко складаються у свою форму і виготовлення яких не вимагає багато часу. Вони складаються з таких елементів як:

- поєднання різних зернових;

- висушена люцерна.

2. Друга група - це пелети, які мають середню складність формування, проте є абсолютно оптимальним варіантом. Сировиною для їх виготовлення можуть бути:

- залишки після обробки хвойної деревини;

- коробочки сої, які не мають подальшого вжитку, а також висушена соя;

- залишки від сочевиці;

- соняшникове лушпиння.

3. Остання група найтяжче піддається обробці, проте все одно можлива:

- залишки після обробки листяної деревини;

- відходи різних змішаних видів із сільського господарства;

- лігнін;

- різні поєднання біомас;

- торф.

Після того, як ви визначитеся із сировиною для виробництва, вам потрібно обрати правильний спосіб виготовлення пелет. Від цього залежить вибір гранулятора, яких є два види: з плоскою або з кільцевою матрицею.

Гранулятори з плоскою матрицею

Їхньою основою, виходячи з назви, є плоска матриця, виготовлена зі спеціальної сталі, яка має здатність витримувати  різні випробування, її стійкість визначається за спеціальною шкалою Роквелла і має становити не більше 60 одиниць. Матриці мають різний об'єм, від якого залежить кількість майбутнього готового продукту.

Гранулятори з круглою матрицею

Тут основою знову ж таки є матриця, від об'ємів якої також залежить кількість готових пелет. Ви можете досягнути продуктивності у 3 тонни за годину і більше. Таке обладнання найкраще підходить для виробництва комбікормів.

Якщо ви визначилися з тим, що хочете виготовляти і яким способом, -  радимо завітати до нашого каталогу, де представлений широкий асортимент обладнання для виробництва пелет. Ми виготовляємо його за сучасними технологіями, товари сертифіковані. 

Звертайтеся!