Купити гранулятор для комбікорму - збільшити прибуток удвічі!

Кожному фермеру потрібно знати альтернативні засоби для підвищення прибутків. Для того, щоб його праця та вклади були економічно вигідними, необхідно подбати про хороше обладнання. Якщо мова іде про повноцінні корми для тварин, то зазвичай купують гранулятори. Вони мають популярність на ринку. 

Гранулятори дозволяють приготувати повноцінний корм з додаванням всіх мікроелементів, також вони мають функцію гранулювання сіна. Такої додаткової можливості немає в екструдера кормів. 

Продукт, що утворюється в результаті гранулювання, - це комбікорм з однаковою кількістю різних інгредієнтів та їх часткою, тому тварині дістається необхідний обсяг всіх складників. Завдяки цьому немає небезпеки дисбалансу харчування.

Гранулятор має багато переваг: 

1. Він дозволяє створювати корм, який не викликає проблем при транспортуванні.

2. Корм, гранульований ним, вважається більш стійким до дії вологи, перепадів температури. Також він буде прекрасно зберігатись у різних умовах, при цьому всі його корисні властивості не втрачатимуться.

3. Обладнання можна придбати за доступною ціною.

4. Запчастини для такого устаткування більш доступні.

5. Окремо варто виокремити високу продуктивність грануляторів, завдяки чому вдається збільшити обсяги виробництва, скоротивши при цьому витрати на нього. 

6. Можна вибирати склад комбікорму для гранулювання з врахуванням потреб курей, перепілок, кроликів, корів. 

7. Постає перспектива відкрити власний бізнес, виготовляючи продукцію на продаж. 

Таке обладнання перетворює комбікорм, що призначений для годівлі тварин, у гранули. Цей процес додає компонентам форм доволі дрібних шматочків. Це сприяє поліпшенню властивостей корму, адже гранули виходять більш щільні. Також така процедура добре впливає на тварин, і вони з'їдають більше. Закономірно, що такий комбікорм є повноцінно збалансованим і від цього одні плюси. 

Фірма "Гранулятори України" пропонує купити гранулятор для комбікорму, який вирізняється низькою вартістю та високою продуктивністю, що дозволяє отримати великий обсяг кормів за порівняно малий проміжок часу. Він має гарантію якості та відповідає стандартам. Для ефективного використання гранулятора достатньо виробляти 10 кг комбікорму у день. Якщо у вас велике господарство, то покупка цієї установки виправдає себе всього-на-всього за місяць. Тому це ефективне рішення для створення комбікорму за доступною ціною. 

У нашому асортименті товарів Ви можете знайти обладнання для цілої лінії гранулювання, а також пневмосистеми, норії та змішувачі. 

У разі виникнення питань зателефонуйте або напишіть нам. Контактні номери вказані на нашому сайті. Доставляємо товари в усі області України. 

Замовляйте!