Лінія гранулювання соломи від нашої компанії: принцип роботи

Будь-який бізнес принесе прибуток за умови його грамотної організації, і сільськогосподарська діяльність не є винятком. Україна – країна, відома своєю землею, тому кількість фермерських господарств постійно збільшується. В таких умовах стрімко зростає попит на корми та інші витратні матеріали.

Лінії для гранулювання можна використовувати для виробництва паливних гранул або комбікорму. Процес гранулювання соломи або сіна відбувається автоматично, без втручання людини. В спеціальний відсік подається сировина, більшість моделей грануляторів мають спеціальний дозатор шнекового типу. Перш ніж відбудеться гранулювання, матеріал ретельно перемішується в спеціальному відсіку. У деяких пристроях сировина обдається паром, для того щоб суміш була однорідною. Після цього відбувається здавлювання маси, і вона проходить порціями через спеціальний вихідний відсік та виходить на стрічку.  

Для того щоб розпочати власний бізнес у цій сфері, необов'язково шукати найдорожче обладнання. У нашій компанії лінія гранулювання та інше обладнання за цінами від виробника. 

Чому варто вибрати саме нашу компанію для співпраці?

• Монтаж «під ключ». Наші фахівці професійно та швидко здійснять встановлення і налагодження ліній з виробництва паливних брикетів і комбікормів. Готові виїхати в будь-яку точку України;

• Гарантійне та післягарантійне обслуговування. Краще за наших фахівців ніхто не зможе провести діагностику або ремонт обладнання, виготовленого нашою ж компанією.

• Наша компанія здійснює поставки в Харків, Житомир, Луганськ, Донецьк та інші міста України, хоча ми не обмежуємося вітчизняним ринком – працюємо також в СНД та Європі.

• Ціна від виробника. Ми гарантуємо реальну вартість обладнання.

• Для підтримання високого рівня роботи з клієнтами реалізуємо лише якісне обладнання. Ми – компанія, яка пропонує європейські умови для співпраці, тому нам важлива насамперед повага та чесність. «Гранулятори України» створює умови, на яких вигідно працювати обом сторонам.

• Наша компанія у роботі застосовує індивідуальний підхід до кожного клієнта. У разі виникнення питань Ви завжди можете звернутись за номером, вказаним на сайті, до нашого менеджера. Ми залюбки надамо консультацію щодо будь-якої одиниці товару, умов оплати та доставки.

• Ми мобільно реагуємо на зміни ринку та пропонуємо сучасне обладнання. Незважаючи на успіх, якого нам вдалось досягнути, ми не стоїмо на місці, а розвиваємось, розширюємо виробництво та асортимент товарів.