Комбікормове обладнання — завжди максимально поживні корми для тварин

Сьогодні ми досить часто чуємо слова «гранульований корм». Це суміш, яку отримують шляхом обробки на спеціалізованому устаткуванні, де вона набуває форму гранул. Її активно використовують майже для усіх тварин, починаючи з птахів та закінчуючи худобою. Сировиною для гранульованого корму може виступати звичайний комбікорм або навіть трава. Корми гранульовані є досить поживними. Однак постійно купувати їх невигідно, адже їхня вартість є набагато вищою, ніж вартість звичайного комбікорму.

Найдоцільнішим є самостійне виготовлення гранульованого комбікорму. Для цього необхідно мати спеціальне обладнання, зокрема лінії гранулювання. Вони мають велику кількість переваг, зокрема:

• значно знижується рівень витрат на купівлю кормів для птахів та тварин;
• можна підвищити продуктивність роботи;
• у процесі гранулювання корм піддається термічній обробці, що зменшує кількість різних бактерій та мікробів, тому значно знижується рівень захворюваності серед тварин, тож ймовірність втрати поголів’я мінімізується;
• розмір кормів зменшується, тому полегшується його транспортування та зберігання;
• надзвичайна простота управління.

Гранулятори забезпечують перетворення сипучої сировини у гранули. Ще в далекому 1930 році на лісопилці зауважили, що пресована тирса при горінні виділяє набагато більше тепла. Тоді було прийнято рішення створити прес-гранулятор. У сільському господарстві фермери звернули увагу на гранулятори, оскільки отриманий корм тварини з’їдали повністю, не відбираючи улюблені компоненти, тому отримують усі необхідні поживні мікроелементи.

У процесі пресування крохмаль розкладається на прості цукри, які набагато краще засвоюються. Після завантаження сировини у бункер вона надходить у його пресувальну частину, де відбувається пресування за допомогою обертової матриці та роликів. Довжину можна фіксувати за допомогою спеціального ножа. Гранулювати можна практично будь-яку сировину, зокрема траву, сіно, зерно, солому та ін.

Комбікормове обладнання можна придбати у перевіреного виробника. Доставку замовлень здійснюємо по всій Україні, Європі та країнах СНД. Спосіб доставки та оплати обговорюється індивідуально з кожним замовником. Також надаємо гарантійне обслуговування. Дізнатися детальнішу інформацію можна за контактними номерами. Чекаємо на Ваші замовлення!