Відходи для доходу або біопаливо з тирси

Тирса - матеріал, що залишається після обробки дерева, іншими словами відходи, могли б колись сказати ми. Проте, сьогодні в епоху усвідомленого споживання ставлення до відходів у людей поступово змінюється і тирса є одним з прикладів цих змін. Останніми роками у світі, особливо в країнах Західної та Північної Європи збільшується інтерес до альтернативних видів палива, і одним з таких видів є пресовані деревні гранули - пелети, що виготовлені саме з відходів деревообробної промисловості. Такі країни як Швеція, Латвія, Данія, Фінляндія ще з початку XXI століття розвивають сферу біопалива і вже щорічно у Швеції спалюється близько 1 млн. тонн пелет.

Можна зробити висновок, що даний напрямок у деревообробній газулі є дуже перспективним. Проте щоб він став прибутковим треба знати всі тонкощі переробки тирси та інших відходів деревообробної галузі. Зокрема, одним з важливих факторів є вологість сировини. Оптимальна вологість для цього процесу має бути від 9% до 15%. Щоб досягти такої вологості існує спеціальне обладнання - сушарка для деревообробних відходів.

На ринку обладнання можна зустріти декілька видів сушарок залежно від ваших потреб:

- контактні;

- конвективні;

- радіаційні;

- сублімаційні;

- високочастотні;

- комбіновані.

Для здійснення сушки деревообробних відходів до необхідного Вам рівня вологості необхідно врахувати ряд досить важливих факторів. Зокрема, особливості та початкові параметри деревообробних відходів, загальну площу поверхності частинок, які оброблюються, параметри осушувача.

Врахувавши ці всі фактори сушарка для деревообробних відходів досить легка у використанні. Зазвичай обладнання є досить компактним і  займає не більше ніж 40 кв. м. Управління та контроль автоматизовані, що робить дане устаткування легким в експлуатації. Може комплектуватись різноманітними джерелами теплової енергії (залежно від характеристик сировини) : торф, солома, опилки тощо. Плюсом в використанні такого обладнання є те, що в ньому немає механічних частин, що можуть зношуватись, а також низьке енергоспоживання. Незважаючи на такі прості характеристики, продуктивність досить висока і зазвичай може коливатись від 1000 до 2000 кілограм в годину.

Якщо Вас зацікавила сушарка переходьте на наш сайт і ознайомлюйтесь з спектром наших послуг. Ми здійснюємо встановлення обладнання для сушки деревообробних відходів під ключ. Також Ви можете дізнатись більше інформації щодо нашої продукції, умов оплати та доставки за номером вказаним на сайті. Ми з задоволення проконсультуємо Вас по всіх питаннях.