Купуйте гранулятор та збільшуйте свій дохід в два рази!

Гранулювання не втрачає актуальності роками! Гранулятори використовують, щоб робити гранули та брикети з різноманітної сировини. Сировина дешева та завжди має попит, а прибуток від цієї справи не залишить на себе чекати.

Гранулювання проводиться з метою отримання гранул з деревної тирси, торфу, соломи, тобто висококалорійного палива. Гранули дозволяють ефективно використовувати транспортні засоби та складські приміщення, а також гранульовані корми краще зберігають каротин.

Для того, щоб розпочати заробляти на гранулах вам потрібно обрати якісне обладнання для гранулювання! Гранулятор ОГМ чудово впораються з будь-яким матеріалом, від тирси до соняшникової лузги!

Лінію гранулювання, що складається з гранулятора, електрошафи, пневмосистеми, охолоджувача, норії, норії, дозатора гранулятора та бункера-накопичувача можна придбати у нас в інтернет-магазні підприємства Гранулятори України. Все обладнання є високоякісним та високопродуктивним. Плюсом є те, що обладнання універсальне і може використовуватись для самої різноманітної сировини.

Обладнання яке варто придбати, щоб збільшити свій прибуток це - лінія гранулювання ОГМ 1,5 призначена для гранулювання сухих кормів, деревної тирси, торфу, подрібнених солом та інших сипучих матеріалів. Продуктивність такого обладнання залежить від матеріалу, що гранулюється і обраної матриці.

Гранулятор ОГМ 1,5 являє собою комплекс складових частин, які виконують певні самостійні функції і об'єднані в загальну технологічну лінію. Він складається з самого гранулятора, який об'єднує прес, змішувач і шнековий дозатор; бункера накопичувача; охолоджувача-сортувальника; пневмосистеми відводу крихти і охолодження; циклону транспортування сировини; циклону-вентилятора подачі; норії; системи подачі води; електрошафи.

Гранулятор працює по такому принципу: спочатку сировина транспортується в бункер, звідки вона подається дозатором в змішувач та зволожується водою або парою до вологості, необхідної для гранулювання, і перемішується мішалкою інтенсивно. У камері пресування сировина затягується між обертовими матрицями і пресуючими частинами та продавлюється в радіальні отвори матриць, де під дією великого тиску відбувається формування гранул. Далі гранули потрапляють на нерухомий ніж, обламуються та падають вниз, де через рукав кожуха виводяться з преса.

Компанія Гранулятори України більше п’яти років є лідером виробників грануляторів ОГМ і ліній гранулювання, необхідних для виробництва пелет, яка сама їх використовує та має власне виробництво пелет. За нашими плечима десятки вдало виконаних проектів різної складності від установки обладнання на приватних фермерських господарствах, до повного облаштування великих промислових комплексів.

Замовляйте лінії гранулювання за посиланням на сайті компанії! Будемо раді новій співпраці!