Гранулятор ОГМ-1,5
 

Наведіть курсор, щоб збільшити

 
Код товару 01027766
 
 

Опис Гранулятор ОГМ-1,5

ПРИЗНАЧЕННЯ ГРАНУЛЯТОРА ОГМ-1,5

 Гранулятор ОГМ-1,5 входить до складу лінії гранулювання ОГМ-1,5. Иого призначено для гранулювання сухих кормів, деревної тирси, торфу, подрібнених солом та інших сипучих матеріалів. Продуктивність обладнання залежить від матеріалу, що гранулюється і обраної матриці.

ПРИНЦИП ДІЇ

 Сировина шнековим дозатором рівномірно подається в змішувач, де вона зволожується водою або парою до вологості необхідної для гранулювання і інтенсивно перемішується мішалкою (волога сприяє утворенню міцних гранул). Зі змішувача зволожена сировина виводиться в прес.

 

 У камері пресування мал. 1 сировина затягується між матрицею, що обертається 1 і пресуючими вальцями 2 і продавлюється в радіальні отвори матриці, де під дією великого тиску відбувається формування гранул.


 Видавлені з отворів гранули натрапляють на нерухомий ніж 5 і обламуються. Поворотом ножа на осі можна регулювати довжину обламування гранул. Обламані гранули падають вниз і через рукав кожуха виводяться з преса в норію (ковшовий транспортер).


Лопатки, що подають матеріали під вальці, виконані: одна трикутної форми 3 (вона подає під валець тільки половину шару продукту ), а друга - прямокутної форми 4 (вона подає під другий валец весь продукт) , тому при розбиранні преса необхідно зберегти розташування лопаток і вальців.

 
 

Пошук по сайту

Шукати

Контакти

Гранулятор ОГМ 1,5, гранулятор ОГМ 0,8, лінії з виробництва пеллет - Гранулятори України
(основний офіс)

03049, Україна, Київська, Київ, вул. Юліуса Фучика, будинок 15
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Ідентифікатор сторінки
Ідентифікатор сторінки:
1234

Пошук
 
 

Закрити
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create