Охолоджувач лінії гранулювання ОГМ-1,5 (НОВИЙ)
 

Наведіть курсор, щоб збільшити

 
Код товару 01125840
 
 

Опис Охолоджувач лінії гранулювання ОГМ-1,5 (НОВИЙ)

Охолоджувач-сортувальник (рис.1.) Складається з охолоджувальної колонки , що складається з приймальної камери 5, встановленої над камерою охолодження 4 і сортувальника.


Рис .1 . Охолоджувач - сортувальник
1- решітний стан ; 2 , 8- дозуючі заслінки ; 3- камера дозування; 4- камера охолодження; 5- камера приймальня; 6 -перемикач нижнього рівня ; 7- заслінка ; 9- дно ; 10 -привід решітного стану ; 11 , 13 -гвинти регулювальні ; 12 -перемикач верхнього рівня ;
14- пластина; «а» , «б» - горловини


Сортувальник включає (зібрані на одній рамі ) камеру дозування 3 ( рис.1.), Дозуючі заслінки 2, решітний стан 1 з приводом. Механізм приводу складається з електродвигуна 10, прикріпленого до рами сортування, пов'язаного клинопасовою передачею з ексцентриковим валом решітного стану 1, який підвішано на пружинистих пластинах до рами сортувальника.

Принцип дії.

Гарячі гранули, які транспортуються норією з-під преса-гранулятора ОГМ-1,5, безупинно наповнюють камери охолодження 4 ( рис.1.). Одночасно через шар гранул в камери охолодження просмоктується потік повітря, який створено вентилятором. Він охолоджує гранули, знижує їх вологість, відсмоктує частину несгранульованої сировини і дрібної крихти в циклон. Охолоджуючись, гранули швидко твердіють і набувають товарний вигляд.

По мірі наповнення приймальної камери 5 гранули починають тиснути на заслінку 7, яка, повертаючись, вводить закріплену на загальній з нею осі пластину 14 в паз безконтактного перемикача верхнього рівня 12, який замикає електричний ланцюг. Включається електродвигун сортування, і гранули рівномірно починають надходити на сито решітного стану.

При виході гранул на сито їх рівень у приймальній камері починає знижуватися, і вони перестають тиснути на заслінку 7. Остання під дією власної ваги повертається у вихідне вертикальне положення.

Пластина 14 виходить з паза перемикача 12 і входить у паз перемикача 6, який розмикає електричний ланцюг.

Електродвигун сортування зупиняється, і гранули перестають надходити на сито сортування. Цикл повторюється. Таким чином, автоматично підтримується постійний рівень гранул у верхній секції камери охолодження. Стійкість автоматичного процесу виведення гранул з камер охолодження досягається регулюванням розташування кінцевих вимикачів відносно важеля заслінки і розташуванням гвинтів 11 і 13 відносно важелів дозуючих заслінок.

На сортувальнику відбувається відділення гранул від крихти. Відокремлена крихта, сировину і пил через горловину «б» пневмосистемою, відводячи крихти, направляється на повторне гранулювання. Кондиційні гранули через горловину «а» направляються в склад готової продукції.

 

Звертаємо Вашу увагу на те, що цей агрегат (возол) пропонується НОВИМ.

Комплектація: за домовленістю (ціна вказана без електромоторів, редукторів та вузлів з’єднання).

 
 

Пошук по сайту

Шукати

Контакти

Гранулятор ОГМ 1,5, гранулятор ОГМ 0,8, лінії з виробництва пеллет - Гранулятори України
(основний офіс)

03049, Україна, Київська, Київ, вул. Юліуса Фучика, будинок 15
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Ідентифікатор сторінки
Ідентифікатор сторінки:
1234

Пошук
 
 

Закрити
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create