Сушка барабанна АВМ-0,65 (в доревізійному стані)

Сушка барабанна АВМ-0,65 (в доревізійному стані)
 

Наведіть курсор, щоб збільшити

 
Код товару 00913630
 
 

Опис Сушка барабанна АВМ-0,65 (в доревізійному стані)

ПРИЗНАЧЕННЯ СУШКИ АВМ-0,65

Сушка АВМ-0,65 призначена для сушіння тирси, дрібнофракційних трісок, фуражного зерна , жому цукрового буряка , вичавок винограду та інших продуктів.
Всі продукти повинні володіти достатньою сипучістю і попередньо бути подрібнені по довжині і товщині не більше ніж до 6 мм. Частинки з таким розміром повинні становити не менше 80 % всієї маси. Максимальний розмір частинок - 30мм .
Сушка АВМ-0,65 може бути використана як індивідуально , так і в комплекті з устаткуванням для гранулювання або брикетування.

КОРОТКИЙ ОПИС КОНСТРУКЦІЇ

Сушка АВМ-0,65 об'єднує в собі живильник маси , високотемпературну сушилку барабанного типу , дробарку молоткового типу і необхідні допоміжні пристрої для виконання технологічного процесу .

 

Сушка складається з наступних основних вузлів (див. мал.): Живильника маси 1 , транспортера 2 , теплогенератора 3 , сушильного барабана 4 , системи відводу сухої маси 5, дробарки 6, електрошафи 7.

 Управління електроприводом здійснюється від електрошафи , а підйом і опускання лотка - перемиканням рукоятки розподільника на конвеєрі.

 

ТЕХНОЛОГІЧНИЙ ПРОЦЕС

Гарячі гази, що утворюються при згорянні палива в теплогенераторі 3, перемішавшись з повітрям, яке засмоктує вентилятор циклона системи відводу сухої маси 5, утворюють теплоносій, температура якого може досягати 250-900°С.

 Подрібнена маса завантажується в лоток 1 . За допомогою двох гідроциліндрів вільний кінець лотка піднімається вгору. Маса під власною вагою прямує на конвеєр. Рухоме полотно конвеєра, що рухається із заданою швидкістю, подає масу на гвинтовий транспортер, який переміщує масу на транспортер 2, який подає її в барабан 4.

 Пересуваючись в потоці теплоносія і перемішуючись з ним , маса поступово висихає. Сухі частки потоком теплоносія виносяться в циклон системи відводу сухої маси 5, в якому відокремлюються від теплоносія і через дозатор надходять в дробарку 6.

 Теплоносій через вихлопну трубу вентилятора циклону системи відводу сухої маси викидається в атмосферу. Важкі частки і сторонні предмети відокремлюються спеціально призначеною для цього пасткою.

 Така організація процесу дозволяє домогтися рівномірного сушіння продукту за рахунок швидкого винесення частинок що висохли із зони високої температури.

 Подрібнена в дробарці 6 суха маса через решето потоком повітря вентилятора циклона системи подачі гранулятора (брикетувальника) відводиться в бункер-накопичувач гранулятора (брикетувальника).

 
 

Пошук по сайту

Шукати

Контакти

Гранулятор ОГМ 1,5, гранулятор ОГМ 0,8, лінії з виробництва пеллет - Гранулятори України
(основний офіс)

03049, Україна, Київська, Київ, вул. Юліуса Фучика, будинок 15
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Ідентифікатор сторінки
Ідентифікатор сторінки:
1234

Пошук
 
 

Закрити
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create